Nissan testuje nowy system Easy Ride

Rozmiar tesktu A A A
-
Nissan testuje nowy system Easy Ride
Japoński producenta samochodów Nissan testuje nową usługę o nazwie Easy Ride w dzielnicy Jokohamy, Minatomirai. Rozwiązanie to pozwala każdemu użytkownikowi swobodne podróżowanie zrobotyzowanym samochodem. Auta wyposażone w najnowszej generacji system do autonomicznej jazdy dostępne będą na wyznaczonej trasie o długości 4,5 kilometrów. Droga jazdy samochodów wchodzące w skład Easy Ride wyznaczona została od globalnego centrum Nissana aż do centrum handlowego Yokohama World Porters. Mimo że trasa nie jest zbytnio długa testujący użytkownicy mają do wyboru aż 500 pozycji gdzie mogą pojechać. Po pierwszych pozytywnych wynikach, Nissan rozbuduje trasę zamkniętą wyłącznie dla autonomicznych samochodów, tak aby w na początku następnego dziesięciolecia uruchomić system także na ulicach publicznych.


Fot. Nissan

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-03-09 17:30:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nissan-testuje-nowy-system-Easy-Ride

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt