Największe targi w naszej części Europy otwarte

Rozmiar tesktu A A A
-
Największe targi w naszej części Europy otwarte
Warsaw Moto Show obywa się już po raz trzeci. Z edycji na edycję możemy podziwiać coraz więcej nowych samochodów. Podczas tegorocznych targów odbyły się polskie premiera kilku ważnych modeli. Oprócz tego na terenie targów można zobaczyć też wiele innych rzeczy takie jak części do tuningu, akcesoria do samochodów w tym kamerki oraz nawigację. Targi otwarte są od piątku, ale prawdziwa impreza rozpoczyna się dopiero w sobotę oraz niedzielę, kiedy to na targach zawita kilka gwiazd ze sportów motoryzacyjnych w tym brat trzykrotnego mistrza F1 Nicolas Hamilton. Targi otwarte są w sobotę oraz niedzielę od 10 do 18. Koszt biletu to 20 zł.


Fot.

Na targach zobaczymy także wiele nowych samochodów, które niebawem wejdą do sprzedaży. Są to między innymi luksusowa i jedna z najbardziej technologicznie zaawansowana limuzyna Audi A8. Kolejna pozycja z Niemiec to Volkswagen T-Roc. Samochód należący do popularnego segmenty B-SUV, będzie go można przy okazji porównać z bratnimi modelami takimi jak Skoda Karoq jak też po raz pierwszy w Polsce pokazanym Seat Arona. Nie zabrakło także pierwszego Pickupa niemieckiego producenta Mercedesa, Mercedes X Klasa. Swoją nowość pokazała także japońska marka Infiniti, odświeżona Infiniti Q50. Na targach zobaczymy także sportową Renault Megane R.S. który do sprzedaży trafi dopiero na wiosnę 2018 roku.

Fot.


mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-10-28 10:40:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Najwieksze-targi-w-naszej-czesci-Europy-otwarte

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt