Praktyczny City najmniejszy w rodzinie Toyota PROACE

Rozmiar tesktu A A A
-
Praktyczny City najmniejszy w rodzinie Toyota PROACE
Rodzina samochodów dostawczych Toyota PROACE, 30 kwietnia otrzymała nowego członka. Premiera nowej mniejszej wersji Toyota PROACE City odbyła się podczas targów w Birmingham. Tak jak pozostałe auta z grupy PROACE, nowy członek dostępny jest w wersji Verso, a więc dla pasażerów lub też jako furgon. Kompaktowy Van oferowany będzie w dwóch długościach 4,4m lub 4,7m.


Fot. Toyota

To przekłada się na całkowitą ładowność 3,3m³ w wersji krótkiej bądź 4,3 m³ w wersji długiej – auto może pomieścić nawet do dwóch Europalet. Toyota PROACE City tak jak pozostałe model z tej rodziny może zostać wyposażony w rozwiązanie Smart Cargo. Odpowiednią moc zapewnić mają wysokoprężne jednostki napędowe, których moc sięga od 75 KM aż do 130 KM. Auto oferowane będzie z 6 biegową manualną przekładnią bądź 8 stopniową automatyczną. W zależności od wybranej wersji czy to Verso czy furgon, auto oferuje zróżnicowane wyposażenie.

Fot. Toyota

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-05-09 07:30:03
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Praktyczny-City-najmniejszy-w-rodzinie-Toyota-PROACE

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt