Renault Scenic oraz jego większy brat w limitowanej edycji

Rozmiar tesktu A A A
-
Renault Scenic oraz jego większy brat w limitowanej edycji
Na rozpoczęcie sprzedaży nowego Vana francuskiego producenta Renault przygotowana została specjalna limitowana wersja samochodu o nazwie Premiere Edition. Dwa nowe modele oferowane przez Renault wyróżniają się w swojej klasie, oferując dużą ilość przestrzeni, wysoki poziom komfortu oraz zaawansowane rozwiązania multimedialne i wspierające kierowcę. Oprócz pojemnych bagażników w samochodach znajdują się także liczne schowki, które są w stanie pomieścić dodatkowe 63l. W obu przypadkach pod maską modelu znalazła się jednostka benzynowa z oznaczeniem TCe130, która dysponuje mocą 130 KM. Renault Scenic w tej wersji kosztować będzie od 84 900 zł, a jego większa odmiana Renault Grand Scenic o 5 000 zł, a więc od 89 900 zł.


Fot. Renault

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-12-07 09:03:02
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Renault-Scenic-oraz-jego-wiekszy-brat-w-limitowanej-edycji

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt