Bogate w premiery stoisko Skody w Poznaniu

Rozmiar tesktu A A A
-
Bogate w premiery stoisko Skody w Poznaniu
Najlepiej sprzedająca się marka samochodów w Polsce, będzie miała najbardziej obfite w premiery stoisko podczas targów w Poznaniu. Na powierzchni 1100 m² odwiedzający będą mieli okazję zobaczyć aż cztery nowości rynkowe w formie modeli Skoda Kodiaq, Skoda Octavia, Skoda Rapid oraz Skoda Citigo. W przypadku najbardziej popularnego samochodu na naszym rynku Skoda Octavia producent przygotował na targi, aż dwie wersje. Będzie to najwyżej pozycjonowany model w wersji Laurin & Klement oraz najbardziej sportowa odmiana RS z dwulitrowym silnikiem o mocy 245 KM. Gamę samochodów uzupełnią jeszcze takie modele jak Skoda Fabia, Skoda Fabia Combi, Skoda Superb oraz Skoda Superb Combi. Na tym nie koniec Skoda dodatkowo przygotowała specjalny teren do testów nowego modelu Skoda Kodiaq. Do tego przeznaczone zostało 3600 m² na których odtworzone zostały warunki terenowe, tak aby pokazać pozamiejskie możliwości najnowszego wyżej zawieszonego modelu czeskiej marki Skoda.


Fot. Skoda

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-04-05 14:21:27
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Bogate-w-premiery-stoisko-Skody-w-Poznaniu

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt