Nowa Skoda Fabia z najbardziej przestronnym wnętrzem

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowa Skoda Fabia z najbardziej przestronnym wnętrzem
Podczas projektowania nowej generacji Skody Fabii - trzeciej, producent skoncentrował się bardzo mocno na zagadnieniu komfortu i użyteczności małego kompaktowego samochodu. Skutkiem takiego podejścia to liczne modyfikacje oraz liczne nowe rozwiązania, które pozwalają samochodu być bardziej użyteczny w każdej dziennej sytuacji.


Fot. Skoda

Wraz z powiększeniem się samochodu, urósł także bagażnik. Nowa generacja Skody Fabia posiada aż o 15 litrów więcej pojemności przy nie złożonych siedzeniach co daje w sumie 330 litrów. W przypadku złożenia tylnych siedzeń możliwości przewiezienia wzrastają do 1150 litrów. Ponadto wewnątrz samochodu pojawiły się dodatkowe miejsca na przewiezienia napojów, oraz użyteczne półeczki do odłożenia podłączonego do samochodu smartphona lub też odtwarzacza muzyki.

Fot. Skoda

Kolejną nowością w samochodzie to system SmartGate, przydatny zarówno w prywatnym użytku ale przede wszystkim w zastosowaniu biznesowym. Nowy system pozwala transferować dane statystyczne z samochodu do smartphona, a potem do dalszego użytku. Dane które można otrzymać to między innymi średnia prędkość jaką poruszał się kierowca oraz średnie spalanie.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-09-12 17:46:02
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowa-Skoda-Fabia-z-najbardziej-przestronnym-wnetrzem

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt