Sportowe osiągi, luksusowe wnętrze nowy flagowy Range Rover

Rozmiar tesktu A A A
-
Sportowe osiągi, luksusowe wnętrze nowy flagowy Range Rover
Do targów w nowym Yorku pozostało już nie wiele czasu. Tak jak przed wszystkimi większymi tego typu wydarzeniami w świecie motoryzacji, każdy z producentów stara się pokazać coś szybszego, bardziej luksusowego lub też innowacyjnego. Range Rover jako że w swojej ofercie posiada wyłącznie okrojony segment samochodów stara się wszystkie te cechy połączyć w jeden nowy samochód w tym wypadku model SVAutobiography.


Fot. Range Rover

Najnowszy produkt brytyjskiego producenta model SVAutobiography, może poszczycić się kilkoma nowościami wobec swoich poprzednich dostępnych modeli. Jedna z nich to przepracowana jednostka nowa specyfikacja wzbogaciła się o 40 koni mechanicznych oraz 55 Nm. Nowa ulepszona V8 o pojemności 5.0 l będzie miała w sumie moc 550KM oraz maksymalny moment obrotowy wynoszący 680Nm.

Fot. Range Rover

Kolejną nowością znaną raczej z innej luksusowej brytyjskiej marki to polakierowane w dwóch kolorach nadwozie. Aby podkreślić wyjątkowość samochodu, jego produkcją zajmie się wyłącznie specjalna wydzielona jednostka.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-03-30 21:25:58
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Sportowe-osiagi--luksusowe-wnetrze-nowy-flagowy-Range-Rover

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt