Kisiel mistrzem, Mazurek Dąbrowskiego odegrany w Niemczech

Rozmiar tesktu A A A
-
Kisiel mistrzem, Mazurek Dąbrowskiego odegrany w Niemczech
Jan Kisiel zdobywa swój pierwszy tytuł podczas Audi TT Cup. Po 12 wyścigach, z czego 5 wygranych przez Polaka i 231 punktów zebranych. Pierwszym mistrzem pierwszego rozgrywanego Audi TT Cup zostaje polski kierowca. Zarówno w sobotnim wyścigu, jak też niedzielnym nie udało się jemu zdobyć kolejnego pierwszego miejsca. W sobotę wystarczyło tylko na piątą lokatę, ale ten wynik w zupełności wystarczył aby zdobyć już na wyścig przed zakończeniem tytuł. Niedzielna rywalizacja, która była tylko formalnością. Polski kierowca zakończył na trzecim miejscu na podium. Jego przewaga w klasyfikacji generalnej nad drugim kierowcą Duńczykiem Madsen wyniosła 25 punktów. Kolejny kierowca Niemiec Marschall tracił do Polaka już 44,5 punktów.


Fot. Audi TT Cup

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-10-18 14:22:44
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/Kisiel-mistrzem--Mazurek-Dabrowskiego-odegrany-w-Niemczech

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt