Ruszyła produkcja i sprzedaż elektrycznego Mercedesa

Rozmiar tesktu A A A
-
Ruszyła produkcja i sprzedaż elektrycznego Mercedesa
Rozpoczęła się produkcja Mercedesa EQC, pierwszego w pełni elektrycznego modelu niemieckiej marki. Samochód produkowany jest w zakładach w Bremie. Wraz z rozpoczęciem produkcji auto trafiło także do sprzedaży w Niemczech. Cena za pierwszy elektryczny model u zachodniego sąsiada to 71 281 Euro. Pierwszy w pełni elektryczny samochód Mercedesa posiada zasięg 450 km na jednym doładowaniu. Przyspieszenie do 100 km/h zajmuje Mercedesowi EQC zaledwie 5,1 sekundy. Do tego auto wyposażone zostało w pełny pakiet rozwiązań wpływające bezpośrednio na wysoki poziom komfortu. Inteligentne rozwiązania pozwalają na oszczędzanie energii, co za tym idzie nie zmniejszają w dużym stopniu zasięg auta. Nawet gdyby zabrakło prądu, dzięki nowoczesnym bateriom, szybko można je doładować i kontynuować podróż.


Fot. Mercedes

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-05-06 11:35:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Ruszyla-produkcja-i-sprzedaz-elektrycznego-Mercedesa

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt