Toyota Aygo numer jeden w Polsce

Rozmiar tesktu A A A
-
Toyota Aygo numer jeden w Polsce
Toyota Aygo najmniejszy pośród wszystkich modeli japońskiego producenta, wywalczył sobie bardzo mocną pozycję na rynku w Polsce. Auto w swojej aktualnej odsłonie w sprzedaży jest już od 2014 roku. Od 2017 roku ten mały miejski samochód jest nieprzerwanie numerem jeden na naszym rynku. Aktualnie jego udział w swoim segmencie na Polskim rynku wynosi aż 26%. Najgroźniejsza konkurencja tego modelu to Skoda Citigo oraz Volkswagen !up.Auto cieszy się przede wszystkim dużym sukcesem wśród klientów indywidualnych. Także poza granicami Polski, a dokładnie w całej Europie, model ten ma bardzo wysoką pozycję. W samym pierwszym kwartale do klientów trafiło przeszło 30 136 aut, z czego w samej Polsce 1721 sztuk..


Fot. Toyota

Najmniejszy model japońskiego producenta produkowany jest w Europie. Serce samochodu stanowi silnik benzynowy o pojemności 1.0l i mocy 72 KM. Jednostka ta produkowana jest w naszym kraju w fabryce silników Toyoty w Wałbrzychu. Aktualnie oferta obejmuje takie wersja modelu x, x-play, Selection s-cite, Selection x-treme. Klienci mogą wybierać pośród trzech rodzai tapicerki oraz siedmioma kolorami nadwozia. Dodatkowo klienci otrzymują bardzo szeroki wachlarz personalizacji. To wszystko sprawia że auto nie tylko dobrze wygląda, ale co ważniejsze bardzo dobrze się sprzedaje.

Fot. Toyota

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-06-02 11:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Toyota-Aygo-numer-jeden-w-Polsce

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt