Elektryczny bestseller Nissana w sportowej odmianie

Rozmiar tesktu A A A
-
Elektryczny bestseller Nissana w sportowej odmianie
Samochody elektryczny są nie tylko ekologiczne. Dzięki wysokiego i natychmiastowego momentu obrotowego pojazdy te przyspieszają momentalnie. Nissan dotychczas zaoferował jednak wyłącznie rodzinną i transportową wersję z napędem elektrycznym. Podczas targów samochodowych w Tokio rodzinny Nissan Leaf zaprezentowany został w koncepcyjnej wersji NISMO, a więc na sportowo. Modyfikacje objęły lekkie modyfikacje nadwozia, dzięki czemu obniżony został raz jeszcze i tak już niski opór powietrza tego modelu.


Fot. Nissan

Do tego doszedł unikatowy styl samochodów NISMO z czerwono czarnymi wstawkami. Nie zabrakło także spoilera oraz dyfuzora. Kolejną zmianą w koncepcyjnej wersji Nissan Leaf NISMO, który wyposażony jest w system jednego pedała e-Pedal. Były poprawki oprogramowania, one wprowadziły do samochodu bardziej dynamiczne przyspieszenie przy każdej prędkości. Jak na razie Nissan nie zapowiedział rynkowego debiutu tej wersji samochodu, jednak wraz ze spadkiem cen samochodów elektrycznych taka opcją w ofercie będzie potrzebna.

Fot. Nissan

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-12-03 17:00:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Elektryczny-bestseller-Nissana-w-sportowej-odmianie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt