Rekordowy marzec od względem rejestracji nowych samochodów

Rozmiar tesktu A A A
-
Rekordowy marzec od względem rejestracji nowych samochodów
To już 24 miesiąc w którym zarejestrowanych zostało więcej samochodów niż w analogicznym okresie rok temu. Marzec nie był tak dobry od 1999 roku. W sumie zarejestrowanych zostało aż 55 526 nowych samochodów poniżej 3,5 tony. Niestety z tej hossy korzystają głównie firmy, zwykły obywatel nadal woli kupić 10 letni samochód z zachodu. Liderem w tym miesiącu po raz kolejny została czeska Skoda ( 6 130 aut ). Tuż za nią Toyota ( 5 623 aut ) i na ostatnim stopniu podium Volkswagen (5 540 aut ). Poza podium znalazł się coraz lepiej sprzedający się Opel (3 548 aut ) oraz Ford ( 3 210 aut ). Najwięcej zarejestrowanych w marcu modeli to Skoda Fabia, Skoda Octavia, Opel Astra, Volkswagen Golf oraz Toyota Auris.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-04-11 12:59:57
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Rekordowy-marzec-od-wzgledem-rejestracji-nowych-samochodow

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt