Audi uruchamia nową linię produkcyjną w Chinach

Rozmiar tesktu A A A
-
Audi uruchamia nową linię produkcyjną w Chinach
Niemiecki producent premium umacnia swoją pozycję jako jeden z liderów w segmencie premium. Rosnąca popularność lokalnie budowach samochodów w Chinach takich jak Audi A4L przyczyniają się do znacznego zwiększenia popytu na nowe samochodu tego typu. Aby temu sprostać Audi musi budować nowe linie produkcyjne. W sierpniu uruchomiona została właśnie nowa lokalizacja w której wytwarzana będą 7 biegowe automatyczne przekładnie S Tronic. Umiejscowiona fabryka w portowym mieście Tianjin, w należącej do Volkswagen będzie mogła wytworzyć aktualnie do 240 tyś sztuk rocznie. Jednak na tym nie koniec, gdyby popyt ponownie wzrósł, produkcja po lekkich modyfikacjach będzie mogła zostać nawet podwojona.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-08-28 16:01:57
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Audi-uruchamia-nowa-linie-produkcyjna-w-Chinach

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt