Nowa jednostka napędowa dla Opel Grandland X

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowa jednostka napędowa dla Opel Grandland X
Oferta niemieckiego crossovera Opel Grandland X uzupełniona zostanie o nową jednostkę napędową. Wysokoprężny silnik o pojemności 1.5l dysponować będzie mocą 130 KM i zastąpi 1.6l jednostkę o mocy 120 KM. Mimo większej mocy nowy napęd spełnia wszystkie nowe dopiero wchodzące parametry dotyczące emisji spalin. Do tego nowa jednostka jest bardziej ekonomiczna, użytkownik może spodziewać się nawet o 4% mniejsze zużycie w porównaniu z zastępowanym silnikiem. Średnie zużycie w cyklu miejskim ma wynosić zaledwie 4,7l, a w trasie tylko 3,9l. Standardowo silnik oferowany będzie wraz z sześciobiegową automatyczną przekładnią, która za dopłatą wymienić można na bardzo ekonomiczną ośmiobiegową automatyczną przekładnię.


Fot. Opel

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-04-28 15:30:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowa-jednostka-napedowa-dla-Opel-Grandland-X

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt