Polska premiera Opla Astry Sports Tourer

Rozmiar tesktu A A A
-
Polska premiera Opla Astry Sports Tourer
Podczas jednodniowych branżowych targów Fleet w Warszawie zaprezentowana została polskiej publiczności nowa Astra Sports Tourer. Samochód będzie można już od teraz zamawiać w salonach. Cena za podstawową Astrę Sports Tourer w wersji Essentia z silnikiem benzynowym o pojemności 1.4l i mocy 100 KM rozpoczyna się od 63 800 zł. Wobec poprzedniej generacji samochód zmniejszył swoją wagę o 200 kg dotyczy to zarówno wersji hatchback jak też combi. Zaś wyposażenie pod względem komfortu, multimedialności oraz bezpieczeństwa uzyskała całkowicie nowy poziom.


Fot. Opel

Oferta nowego Opla Astra Sports Tourer jest bardzo obszerna. Dotyczy to zarówno silników, wersji wyposażeniowych, a najbardziej alternatywnego wyposażenia. Możliwości wyposażenia samochodu pozwalają idealnie dopasować model do swoich potrzeb. Jednak już wersja podstawowa wykazuje bardzo wysoki poziom. W wariancie Essentia znajduje się między innymi klimatyzacja, halogenowe reflektory, światłą do jazdy dziennej czy też system audio Rado 300 z obsługą bluetooth, pozwalające bezdotykowo prowadzić rozmowy. Dzięki temu samochód w tej wersji stanowi idealnie wyposażony pojazd flotowy dla przeciętnej firmy.

Fot. Opel

Pod maską nowego Opla Astry Sport Tourer znajduje się bardzo duży wybór jednostek napędowych. Od bardzo ekonomicznych, a zarazem dynamicznych diesli jak najnowszy 1.6l BiTurbo CDTi o mocy 160 KM lub prawdziwe sportowe benzynowe turbodoładowane silniki jak np. 1.6l jednostka o mocy 200 KM. Klient wsumie może wybrać w silnikach od 95 KM mocy, aż do wymienionych 200 KM. Klient ma także szeroki wybór między przekładniami od manualnych po automatyczne.

Fot. Opel

Warto także wspomnieć o innowacyjnym rozwiązaniu OnStar, które znajduje się w standardzie na okres jednego roku we wszystkich wyższych wersjach wyposażeniowych Opla Astry. Mocnym akcentem w zakresie bezpieczeństwa stanowi także rozwiązanie OpelEye, które nie tylko rozpoznaje znaki na drodze i o nich informuje, ale także aktywnie wspiera kierowcę podczas jazdy. Informując go o zagrożeniach lub też interweniując w tryb jazdy gdy kierowca nie reaguje.

Fot. Opel

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-11-25 20:27:40
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Polska-premiera-Opla-Astry-Sports-Tourer

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt