Przyszłość nowych jednostek napędowych Hyundaia

Rozmiar tesktu A A A
-
Przyszłość nowych jednostek napędowych Hyundaia
Stać w miejscu to nic innego jak się cofać, stąd też co jakiś czas widzimy coraz to mocniejsze i bardziej ekologiczne jednostki napędowe. Nowy rozdział w tym zakresie pisze aktualnie Hyundai wraz z rodziną jednostek „Smart Stream. Koreańska marka planuje do 2022 roku wprowadzić na rynek aż 10 nowych jednostek benzynowych, 6 wysokoprężnych, a do tego jeszcze 6 nowych skrzyni biegów. Ponadto Hyundai zdaje sobie sprawę z coraz to szybciej rosnącego rynku napędów alternatywnych takie jak elektryczne czy też zasilane wodorem. Hyundai przewiduje że w 2025 roku może nastąpić przewagą tych nowych nad starymi spalinowymi. Pierwszy jednostka z nowej rodziny zaprezentowana została na tegorocznych targach IAA we Frankfurcie. Jednostka o pojemności 1.6l o nazwie Smart Stream G 1.6 Turbo wyposażona została w system CVVD – kontrola procesu sterowaniem zaworami głowicy. Oznacza to nic innego jak to że silnik w zależności od chwilowego zapotrzebowania może wyłączyć jeden z cylindrów, tak aby oszczędzać paliwo. Do 2020 roku w ofercie 31 modeli znaleźć mają się nowoczesne jednostki o niskich wartościach spalinowych.

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-10-26 15:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Przyszlosc-nowych-jednostek-napedowych-Hyundaia

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt