Nowy Audi SQ7 TDI jeszcze bardziej sportowy

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowy Audi SQ7 TDI jeszcze bardziej sportowy
W Europejskiej ofercie niemieckich pojazdów Audi z rodziny S na dobre zadomowiły się już silniki wysokoprężne z elektrycznym wsparciem. Kolejny model, który zasila sportowe wersje niemieckiego producenta premium to Audi SQ7. Pod maską modelu znajduje się silnik V8 o pokaźnej mocy 435 KM. Maksymalny moment obrotowy o wartości 900 Nm dostępny jest w przedziale 1250 do 3250 obrotów. Sprint do 100 km/h zajmuje Audi SQ7 tylko 4,8 sekundy. Mimo pokaźnej mocy SUV ten spalać ma średnio tylko od 7,4l do 7,6l na 100 kilometrów.


Fot. Audi

Wszystko dzięki 48 woltowemu subsystemowi odpowiedzialnego za dwie elektrycznie napędzane turbosprężarki doprowadzające powietrze w odpowiedniej ilości do procesu spalania w silniku. Standardowo samochód, wyposażony jest w pneumatyczne sportowe zawieszenie oraz progresywny układ kierowniczy. Zapewniają one idealne właściwości jezdne sportowego modelu Audi SQ7. Auto wyposażone zostało także w opcję 4 skrętnych kół. Przy małych prędkościach tylne koła mogą skręcać w zakresie 5 stopni. Zwiększa to możliwości manewrowania samochodu, co za tym idzie mimo dużych wymiarów, autem jest zaparkować łatwiej, nawet niż mniejszym modelem.

Fot. Audi

Nowe sportowe właściwości idą w parze z bardziej dynamicznym wyglądem niemieckiego SUVa. Różnice SQ7 wobec Q7 to dodatkowe podwójne żebra w chłodnicy singelframe, obudowa lusterek zewnętrznych w kolorze aluminium, nowe charakterystyczne cztery końcówki układu wydechowego jak też spoiler w dolnej przedniej części zderzaka. Część dodatków polakierowana jest w kolorze srebrna. Model Audi SQ7 oferowany jest także z dodatkowym czarnym pakietem stylistycznym.

Fot. Audi

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-07-26 12:45:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowy-Audi-SQ7-TDI-jeszcze-bardziej-sportowy

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt