BMW Luxury Excellence Pavilion w Warszawie

Rozmiar tesktu A A A
-
BMW Luxury Excellence Pavilion w Warszawie
Warszawa jest dopiero drugą stolicą Europejską, po Berlinie w której zawita BMW Luxury Excellence Pavilion. Nowe centrum luksusu w Warszawie zostanie zlokalizowane przed Domem Mody Klif i będzie otwarte od 10 marca do 1 kwietnia. Architektura budynku już sama w sobie sygnalizuje luksus w jego najczystszej formie. Wyposażenie wnętrza to tylko podkreśla. W tym okresie Warszawiacy będą mogli poznać co to oznacza prawdziwy luksus. Nie tylko dzięki modelu BMW M760Li, który będzie tam wystawiony. Dodatkowo każdego wieczoru odbywać mają się tam warsztaty i kursy. Od inwestowania w dzieła sztuki organizowane przez Noble Bank, kurs kaligrafii we współpracy z marką Montblanc czy też warsztaty zapachowe z marką Dior. Po Warszawie, pawilon ruszy dalej w świat kolejne lokalizacje to między innymi Moskwa, Petersburg czy też Toronto.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-03-03 16:48:10
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/BMW-Luxury-Excellence-Pavilion-w-Warszawie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt