Włoska policja z nowymi kuloodpornymi Seatami

Rozmiar tesktu A A A
-
Włoska policja z nowymi kuloodpornymi Seatami
Do służy włoskiej policji dołączą wkrótce nowe samochody. Nie będą to jednak byle jakie samochody. Nowe usportowione Seaty będą miały pewną właściwość, którą zazwyczaj można znaleźć tylko w samochodach segmentu premium na specjalne zamówienie. Chodzi o nadzwyczajnie wysoki poziom bezpieczeństwa, jednak nie drogowego a przed przestępcami uzbrojonymi w broń palną.


Fot. Seat

Jednak nie tylko tutaj będą się te Seaty wyróżniać wobec tych normalnych spotykanych na ulicy. Aby dać możliwość pracy w najbardziej trudnych warunkach, Leon otrzymał specjalne opony, ponadto aby zabezpieczyć policjantów przed przewożonymi przestępcami samochody posiadają specjalną przegrodę oddzielające tylne siedzenia. Kolejne dodatki to specjalne światła oraz dodatkowe miejsce na transport policyjnego sprzętu.

Fot. Seat

Z dodatkową masą, która wynika z mocniejszego kuloodpornego nadwozia radzi sobie wysokoprężnych TDI o mocy 150 koni mechanicznych. Na przestrzeni trzech lat do Włoch trafi 4 tysiące samochodów hiszpańskiej marki.

Fot. Seat

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-07-29 23:11:14
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Wloska-policja-z-nowymi-kuloodpornymi-Seatami

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt