Skoda rozpoczęła produkcję nowego flagowca w nadwoziu kombi

Rozmiar tesktu A A A
-
Skoda rozpoczęła produkcję nowego flagowca w nadwoziu kombi
Do oficjalnej światowej premiery nowej Skody Superb w nadwoziu kombi pozostało zaledwie dwa miesiące. Sukces samochodu w wersji sedan daje do zrozumienia że należy się odpowiednio przygotować aby móc dostarczyć najnowszy samochód w jak najkrótszym czasie po premierze. Data która będzie oznaczała oficjalną sprzedać tego modelu na wszystkich rynkach, na których samochody czeskiego producenta są dostępne.


Fot. Skoda

Pierwszym nowym modelem Skody Superb w nadwoziu Kombi, który zjechał z linii produkcyjnej był w białym lakierze nadwozia, wyposażonym w silnik wysokoprężny 2.0 TDI. Mocnym wyznacznikiem Superba Kombi to jego pojemny bagażnik, pozwalający przy złożonych siedzeniach na pomieszczenie nawet do 2 tyś litrów.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-07-08 21:28:33
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Skoda-rozpoczela-produkcje-nowego-flagowca-w-nadwoziu-kombi

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt