Nissan X-Trail w wersji wyposażeniowej na rok 2018

Rozmiar tesktu A A A
-
Nissan X-Trail w wersji wyposażeniowej na rok 2018
Japoński wyżej zawieszony samochód Nissan X-Trail otrzymał szereg udogodnień. Premiera pakietu aktualizacji miała miejsce podczas finału ligi mistrzów w Cardiff. Największy Crossover Nissana wzbogacony został w szereg dodatkowych elementów, które raz jeszcze podkreślają terenową duszę oraz dbają o najwyższy komfort wewnątrz oraz udogodnienia. Po odświeżonym Nissan X-Trail możemy spodziewać się między innymi o nową funkcjonalność autonomicznej jazdy dzięki systemowi ProPilot. Wchodzące dopiero rozwiązanie japońskiego producenta pozwala na przejęcie sterowania samochodem podczas jazdy w korkach, a nawet przy dużych prędkościach na jednym pasie ruchu na autostradzie.


Fot. Nissan

Po nowym Nissan X-Trail możemy dodatkowo spodziewać się bardziej muskularnego i wyrazistego nadwozia. Wpływ na to ma nowy tylny zderzak, chromowe listwy wzdłuż dolnej krawędzi u drzwi, wykorzystanie technologi oświetlenia LED we wszystkich zewnętrznych źródłach światła jak też w nowych 17, 18 calowych felgach. Do tego auto wzbogacone zostało o cztery nowe kolory nadwozia. Wewnątrz auta pojawiły się nowe bardziej przyjemne w dotyku materiały. Do tego dochodzi profesjonalny sprzęt audio marki BOSE, który pozwoli cieszyć się z każdej nuty. Nowa odsłona Nissana X-Trail mimo głównie kosmetycznych zmian może pochwalić się nieco większym bagażnikiem ( wzrost z 550 do 565 litrów, całkowita przestrzeń do 1996 litrów ). Oferta jednostek oraz skrzyni biegów jak na razie nie ulegnie zmianie.

Fot. Nissan

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-06-10 08:30:35
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nissan-X-Trail-w-wersji-wyposazeniowej-na-rok-2018

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt