Dwie premiery rynkowe Mitsubishi już dostępne w Polsce

Rozmiar tesktu A A A
-
Dwie premiery rynkowe Mitsubishi już dostępne w Polsce
Podczas targów w Paryżu Mitsubishi zaprezentował nowe specyfikację dwóch odmian Mitsubishi Outlander zwykłej i ekologicznej PHEV wykorzystująca napęd Plug-in Hybrid. Od teraz oba samochody dostępne są także w polskich salonach. Jak na razie udostępniona została wyłącznie cena dla modelu bez ekologicznego napędu. Mitsubishi Outlander oferowany będzie w cenie od 99 900 zł, a więc o 9 000 zł niż wersja z samochód z 2016 roku. Jednak w ramach promocji nowości rynkowej, klienci mogą liczyć na 5 000 zł zniżki.


Fot. Mitsubishi

Mitsubishi Outlander oferowany będzie w 6 wersjach z wyborem napędu na przednią oś lub na wszystkie cztery koła. Podstawowym silnikiem będzie 2.0l jednostka benzynowa o mocy 150 KM. Standardowo silnik dostępny będzie z 5 biegową manualną przekładnią i przełożeniem mocy na przednią oś. Ten sam silnik oferowany jest będzie z bezstopniową przekładnią CVT, który dostępny będzie z przełożeniem mocy na wszystkie cztery koła. W ofercie nie zabraknie także silnika wysokoprężnego o pojemności 2.2l i mocy 150 KM z przełożeniem na wszystkie cztery koła.

Fot. Mitsubishi

Bazowa wersja samochodu, która na krótki czas kosztować będzie tylko 94 900 zł. W tej cenie klienci mogą liczyć na dwustrefową klimatyzację, 7 poduszek powietrznych, LEDowe światła dzienne i tylne, tempomat, czujnik zmierzchu i deszczu, elektryczne szyby i lusterka, skórzaną kierownicę jak i wiele innych. Samochód oferowany jest także z możliwością rozbudowy o dwa dodatkowe siedzenia jak też system audio premium marki Rockford Fosgate.

Fot. Mitsubishi

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-01-06 21:24:31
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Dwie-premiery-rynkowe-Mitsubishi-juz-dostepne-w-Polsce

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt