Nowy Opel Astra Sports Tourer trafia do polskich salonów

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowy Opel Astra Sports Tourer trafia do polskich salonów
Najnowszy model w ofercie Opla, zdobywca tytułu samochodu roku 2016. Trafia do Polskich salonów niemieckiego producenta. W najbliższy weekend, 22-24 kwietnia będzie można zobaczyć, przejechać i przetestować samochód na żywo. Nowy Opel Astra Sport Tourer dostępny będzie już od od 63 800 zł. W tej cenie klient otrzyma wersje wyposażeniową Essentia wraz z silnikiem 1.4 Ecotec o mocy 100 KM oraz imponującą powierzchnię ładunkowa, wynoszącą nawet do 1630l. Tak jak w przypadku wersji hatchback, oferta jednostek ekonomicznych, ekologiczny, bardzo dynamicznych oraz wyposażenia jest bardzo obszerna.


Fot. Opel

W przeddzień targów motoryzacyjnych w Genewie Opel Astra Sports Tourer został wybrany jako samochód roku 2016. Jurorzy docenili samochód nadając mu najwyższą i najbardziej cenioną nagrodę motoryzacyjną. Argumenty jakie przemawiają za nowym Oplem Astra Sports Tourer to między innymi dbałość o jakość wykonania, wysoki komfort oraz przystępna cenowa. Najnowszy samochód Opla będzie można podziwiać w ten weekend we wszystkich polskich salonach producenta. Także w tym najnowszym ulokowanym w Wawroszu, który dopiero co dołączył do rodziny niemieckiego producenta.

Fot. Opel

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-04-18 22:46:32
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowy-Opel-Astra-Sports-Tourer-trafia-do-polskich-salonow

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt