Skoda zmienia nazwę Yeti na Karoq

Rozmiar tesktu A A A
-
Skoda zmienia nazwę Yeti na Karoq
Już niebawem w ofercie czeskiego producenta Skoda zawita nowy model i pożegnany zostanie inny. Skoda Yeti zniknie na dobre z cenników najlepiej sprzedającego się na naszym rodzinnym rynku producenta. W zamian pojawi się Skoda Karoq. Tak jak w przypadku ostatnio wprowadzonego do sprzedaży model Skoda Kodiaq, nazwa nowego modelu bierze się z języka plemienia zamieszkujący Alaskę. Auto oficjalnie zaprezentowane zostanie już 18 maja w Stockholmie na specjalnej konferencji.


Fot. Skoda

Mały mniejszy wyżej zawieszony model czeskiego producenta będzie miał długość 4.382m, 1.841m szerokości i 1.605m wysokości. Rozstaw osi w tym nowym aucie czeskiego producenta będzie wynosić 2.638m. Wobec modelu Skoda Yeti, Skoda Karoq będzie miała większą przestrzeń na nogi w tylnej części aż o 6.8 cm. Technologia LED zawitała zarówno w oświetleniu przednim jak też tylnym. W nowym modelu Skody zastosowanie znajdą także najnowsze technologie. Skoda zaoferuje swoim klientom zarówno rozwiązania wspierające aktywnie kierowce w różnych sytuacjach drogowych jak też stałą łączność z internetem.

Fot. Skoda

Zakres jednostek będzie sięgał od 115 KM aż do 190 KM. Oferta jednostek będzie dotyczyć silników benzynowych i wysokoprężnych. W Skoda Karoq zadebiutuje także nowy silnik o pojemności 1.5l, który w razie mniejszego zapotrzebowania mocy może czasowo wyłączyć jeden cylinder co powinno zmniejszyć zużycie paliwa.

Fot. Skoda

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-04-29 16:41:40
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Skoda-zmienia-nazwe-Yeti-na-Karoq

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda





© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt