W pełni elektryczna Honda już w 2019 roku

Rozmiar tesktu A A A
-
W pełni elektryczna Honda już w 2019 roku
Japoński producent Honda zapowiedział premierę swojego pierwszego w pełni elektrycznego samochodu już w 2019 roku. Tymczasem podczas targów zaprezentowany został model, który ma stanowić wzór przyszłego samochodu z tym typem napędu. Honda Urban EV Concept z wyglądu przypomina trochę Volkswagena Golfa drugiej generacji. Jednak w przeciwieństwie do niemieckiego auta jest pod względem ekologicznym zdecydowanie bardziej przyjazny środowisku.


Fot. Honda

Honda Urban EV Concept jest o 100 mm krótszy od aktualnie najmniejszego modelu w ofercie Honda Jazz. Unikatowe elementy samochodu to podświetlany logotyp, który można zamienić także na krótkie interaktywne wiadomości jak też otwierane do tyłu drzwi. Jak na razie japoński producent nie poinformował na temat zasięgu samochodu jak też mocy jednostki elektrycznej. Jednak zgodnie z aktualnymi trendami rynkowymi można spodziewać się zasięgu w granicy 500 km.

Fot. Honda

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-09-23 21:25:52
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/W-pelni-elektryczna-Honda-juz-w-2019-roku

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt