Nowy Renault Thalia - kontunuacja wymiany

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowy Renault Thalia - kontunuacja wymiany
Mała limuzyna francuskiego producenta, to kolejna już konstrukcja w tym roku, która podlega wymianie na nową wersję. Pierwszy z modeli miał premierę na targach w Istanbule. Nowa odsłona, to dopiero druga generacja Thalii.


Gdyby postawić starą i nową wersję tego modelu obok siebie, jedyne, co było by porównywalne, to segment samochodu oraz logo na karoserii. Odświeżenie Thalii załapało się na nowy design marki, dzieki czemu pojazd zaczął wyglądać jak tradycyjny samochód. Widać w nim także akcenty z siostry bliźniaczki - Dacii Logan.

Pod maską znajdzie się na pewno nowa jednostka 0,9-litrowa Renault, o mocy 90 KM, która jest zarówno mocna, jak też ekonomiczna dla kieszeni. Resztę silników, jakie znajdą się w tym samochodzie, poznamy zapewne wkrótce, bo do premiery sprzedażowej pozostało zaledwie kilka miesięcy. Renault Thalia ma trafić na rynek na początku roku 2013.

Wraz z modernizacją "obudowy", ulepszeniu uległo także wnętrze. Jest ono teraz bardziej komfortowe i multimedialne. W wysposażeniu znajduje się między innymi duży 7-calowy ekran dotykowy, na którym można przegladać zawartość komórki ( lub innego urządzenia, podłączonego przez port USB ). Telefon można podłączać także za pomocą Bluetooth i wygodnie sterować nim z kierownicy. Dla poprawienia dłuższych podróży nowa Thalia dostępna będzie także z tempomatem. W przypadku, gdy trzeba przewieźć gabarytowo większy przedmiot, tylna kanapa składa się w proporcjach 40:60.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2012-11-02 17:53:47
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowy-Renault-Thalia-kontunuacja-wymiany

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt