Targi w Poznaniu otwierają drzwi 10 kwietnia

Rozmiar tesktu A A A
-
Targi w Poznaniu otwierają drzwi 10 kwietnia
Największe Targi motoryzacyjne w Polsce rozpoczną się już za kilka dni. Wstęp dla szerokiej publiczności odbędzie się w dniach od 10 do 12 kwietnia na terenie targów Poznańskich. Oprócz licznych premier polskich, nie zabraknie także atrakcji dla zwiedzających. Takimi będą między innymi Pin up Girls - konkurs dla kobiet czy też Motor Show Truck - wybór najładniejszego tuningowanego Trucka.


Fot. Arrinera

Z licznych premier, których nie można przegapić podczas targów wyłoniliśmy pięć najbardziej atrakcyjnych samochodów. W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć pierwszego polskiego samochodu, którego finalna uliczna wersje jest już pewna. Chodzi oczywiście o 850 konną Arrinerę Hussarya. Samochód podczas targów pojawi się w dwóch odsłonach wersja uliczna oraz przeznaczona wyłącznie na tor wyścigowy.

Fot. Skoda

Bestseller od wielu lat na polskim rynku motoryzacyjnym Superb podczas targów w Genewie doczekał się swojej 4 generacji, wliczając wersją przedwojenną samochodu. Najnowsze dzieło czeskiego producenta, nie tylko zachwyca nowym designem ale przede wszystkim funkcjonalnością. Mniejszy od poprzednika na zewnątrz, wewnątrz jednak zdecydowanie bardziej przestronny komfortowy. Samochód segmentu D, którego może pozazdrościć każdy z pozostałych członków Volkswagen Group.

Fot.Audi

Wyczekiwany tak samo jak SUV szwedzkiego producenta, XC90. Audi Q7 zawita podczas targów w Poznaniu. O ile Volvo zabraknie na targach w Poznaniu, Audi wypełnia swoją misję i pokaże swój nowy flagowy SUV. Zaprezentowany podczas targów w Los Angeles samochód zachwyca nową stylistyką jak też nowym podejściem do komfortu wewnątrz samochodu. Dużym plusem nowego podejścia to łatwiejsze sterowanie multimediami oraz funkcjonalnością samochodu.

Fot. Jaguar

Jaguar XE po odejściu od Forda idzie jak burza, nowe modele, nowe silniki i nowa odświeżona linie. Jaguar XE jest tego najlepszym przykładem. Samochód zachwyca nie tylko designem zewnętrznym, wewnątrz brytyjski sedan może pochwalić się trudnym do doścignięcia komfortem w segmencie samochodów premium.

Fot. Ford

Ostatnim z samochodów, którego warto zobaczyć z bliska to Ford Mustang. Legenda amerykańskiej motoryzacji po raz pierwszy opuściła swój kraj i zawitała na starym kontynencie. Polska specyfikacja, w tym także wersje i ceny nie są jeszcze znane. Sądząc jednak po danych zaciągnięte od naszego zachodniego sąsiada samochód trzeba będzie liczyć się z dwiema odsłonami EcoBoost ( 2.3l 314KM ) oraz GT ( 5.0l V8 418 KM).

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-04-05 10:21:06
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Targi-w-Poznaniu-otwieraja-drzwi-10-kwietnia

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt