Nowy Ford GT kuźnia nowych technologii

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowy Ford GT kuźnia nowych technologii
Ford GT to jeden z najbardziej wyjątkowych modeli amerykańskiego producenta. W tym modelu znalazło się wiele nowoczesnych rozwiązań, któ©a zapewniają nie tylko idealne warunki jazdy na torze wyścigowym ale także na ulicy. Sercem samochodu to 3.5l silnik z rodziny EcoBoost z podwójnym turbodoładowaniem, co przekłada się na imponującą moc 647 KM. Dzięki nowoczesnemu i zmieniającemu kształt spoilerze, auto cały czas posiada idealne warunki poruszania się bez większego wpływu na opór powietrza, co za tym idzie wzrasta ekonomiczna i ekologiczna wartość pojazdu. Dzięki specjalnemu pakietu aerodynamicznemu auto posiada niemal cały czas idealną siłę docisku. Zastosowanie włókna węglowego oraz aluminium zapewniło odpowiednie odchudzenie całościowej konstrukcji do minimum. Wszystkie te walory przyczyniają się że model w swojej klasyfikacji wygrał na przykład 24 godzinny wyścig w Le Mans, przed Ferrari. Odwiecznym rywalem. Wszystkie nowe rozwiązania, które znajdują zastosowanie w tym modelu. Prędzej czy później znajdują odzwierciedlenie w bardzie finansowo dostępnych modeli amerykańskiego producenta. Takich jak na przykład Ford Focus RS czy też nowa Fiesta ST.


Fot. Ford

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-05-24 04:53:45
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowy-Ford-GT-kuznia-nowych-technologii

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt