Klasyk motoryzacji w nowym specjalnym wydaniu

Rozmiar tesktu A A A
-
Klasyk motoryzacji w nowym specjalnym wydaniu
Samochód Jaguar XJ6 trzeciej generacji raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. Jest to jeden z takich klasyków motoryzacji, który odzwierciedla kawałek historii rynku samochodowego. Podczas targów w Genewie zaprezentowany został właśnie ten model w specjalnej unikatowej i dedykowanej wersji „Greates Hits”. Auto przygotowane zostało dla perkusisty grupy Iron Maiden, Nicko McBrain.


Fot. Jaguar

Stworzenie tego samochodu zajęło w sumie 3500 godzin roboczych pracowników. Auto zbudowano z niemal 4 000 części, z czego kilka z nich zostało nieco dostosowanych do naszych czasów. Oryginalnie odtworzony samochód otrzymał między innymi takie zmiany jak nowy przedni i tylny zderzak, LEDowe reflektory ze światłami do jazdy dziennej, 18 calowe felgi z oponami Pirelli P Zero, lepsza klimatyzacja, system multimedialny z dotykowy ekran, nawigacją, kamerą cofania obsługą telefonu oraz nagłośnieniem 1100 W. Pod maską samochodu zadomowiła się 4,2 litrowa jednostka V6.

Fot. Jaguar

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-03-28 18:30:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Klasyk-motoryzacji-w-nowym-specjalnym-wydaniu

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt