Toyota Rav4 Hybrid w wersji Selection

Rozmiar tesktu A A A
-
Toyota Rav4 Hybrid w wersji Selection
Wyżej zawieszony model japońskiego producenta Toyota, Toyota Rav4 to kolejne auto tego producenta, które oferowane będzie w ekskluzywnej wersji Selection. Auto w tej wersji pozycjonowane będzie pomiędzy Premium z pakietem Style, a wersją Prestige. Cena modelu w tej wersji zaczynać będzie się od 153 900 zł. Toyota Rav4 Selection oferowana jest tylko i wyłączenie w wersji hybrydowej, a więc samochód dysponować będzie mocą 197 KM. Co przekłada się na przyspieszenie do 100 km/h w zaledwie 8,3 sekundy. Za dopłatą 10 000 zł, można mieć też dodatkowo napęd na wszystkie cztery koła.


Fot. Toyota

Wersja wyposażeniowa Selection w modelu RAV4 obejmuje między innymi następujące elementy: pełny pakiet bezpieczeństwa aktywnego , LEDowe światła, sportowe podgrzewane skórzane fotele, system multimedialny z 7 calowym dotykowym ekranem, system inteligentnego kluczyka czy też pakiet Winter obejmujący podgrzewaną przednią szybę i dysze od spryskiwaczy. Do tego wersja Toyota Rav4 Selection oferowana będzie w dwóch unikatowych kolorach nadwozia: niebieskim Azure oraz srebrnym Platinium. Do tego dochodzą jeszcze dwie kolorystyczne wersje obszyć foteli.

Fot. Toyota

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-06-09 09:36:48
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Toyota-Rav4-Hybrid-w-wersji-Selection

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2024 Internetowy magazyn motoryzacyjny moj-samochod.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt