Amerykański samochód otrzymał kolejne wyróżnienie

Rozmiar tesktu A A A
-
Amerykański samochód otrzymał kolejne wyróżnienie
Jeep Renegade to jeden z najlepiej sprzedających się samochodów marki Jeep. Kompaktowe miejskie wymiary, przestronne wnętrze oraz bogate wyposażenie robią z tego pojazdu prawdziwe wielozadaniowe auto. Walory te docenione zostały także przez brytyjskie czasopismo 4X4 Magazine. Przyznając Jeep Renegade tytuł samochodu terenowego, roku 2016. Jest to już ósme wyróżnienie przyznane temu modelu przez lokalnie działające zrzeszenie specjalistów na danym rynku. Samochód trafił do produkcji w 2014 roku. Jest on bliźniaczym modelem Fiata X500. Oba samochody produkowane są w tej samej fabryce we Włoszech. Dotychczas Jeep Renegade nabyło już ponad 180 tyś osób, co klasyfikuje ten model na liście najlepiej sprzedających się pojazdów marki Jeep.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-12-29 17:59:42
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Amerykanski-samochod-otrzymal-kolejne-wyroznienie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt