Nowa Opel Meriva jeszcze więcej komfortu

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowa Opel Meriva jeszcze więcej komfortu
Facelifting wykonany na jednym z najpopularniejszych Vanów segmentu B wnosi w sobie wiele udogodnień. Także wizualnie samochód został przepracowany, wprowadzając nowe stylistyczne zmiany wpływające pozytywnie na wygląd pojazdu. Meriva jest także jedynym modelem z certyfikatem AGR, nadawany za ergonomie siedzeń.


Fot. Opel

Nowa Meriva dostępna jest także z unowocześnionym systemem IntelliLink. System nie tylko pozwala na bezproblemową obsługę telefonu, także bez dotykowo. System składa się 7 calowego ekranu, na którym wyświetlany jest nowy bardziej czytelny i przemyślany interfejs systemu. W przypadku systemu Navi 950, adres można wprowadzać głosem, mówiąc do systemu adres docelowy.

Fot. Opel

Pod maską nowej Merivy znalazły się unowocześnione jednostki z nowymi lepszymi przekładniami. Nowy silnik wysokoprężny o pojemności 1.6l gwarantuje wysoką kulturę pracy przy nie dużym poziomie hałasu. W przypadku turbodoładowanych jednostek benzynowych o pojemności 1.4l i mocach 120 KM oraz 140 KM dostępna jest nowa 6 biegowa skrzynia. W przypadku słabszego silnika istnieje możliwość instalacji gazu fabrycznie.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-05-28 23:11:29
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowa-Opel-Meriva-jeszcze-wiecej-komfortu

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt