Toyota na tegorocznych targach w Genewie

Rozmiar tesktu A A A
-
Toyota na tegorocznych targach w Genewie
Świat motoryzacji po raz 87 zawita do Genewy. Jedne z najstarszych i najbardziej prestiżowych targów samochodowych na świecie gościć będą setki samochodów w tym wiele premier oraz konceptów. Każdy z producentów będzie starał się pokazać nie tylko teraźniejszość, ale także swoją wizję. W jakim świecie pójdzie nam żyć za kilka lat. Japońska marka Toyota wzięła ze sobą na targi w Genewie wiele nowości w tym sportową wersję modelu Toyota Yaris. Samochód z oznaczeniem Yaris GRMN dysponować będzie jednostką o pojemności 1.8l z mocą 210 KM. Auto ma być formą świętowania japońskiej marki z powodu powrotu do serii WRC po 17 latach. Na stanowisku Toyoty nie zabraknie także innych sportowych wersji samochodów wszystko dzięki zespołu Toyota Gazoo Racing. Toyota zaprezentuje nową Toyota Yaris WRC , Toyota TS050 Hybrid oraz Toyota Dakar Hilux. Nie zabraknie także wizjonerskiego auto Toyota i-TRIL. Miejski samochód , który wprowadza do samochodów nowe rozwiązania. Elektrycznie sterowana premiera będzie miała także tryb jazdy autonomicznej.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-02-20 16:31:32
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Toyota-na-tegorocznych-targach-w-Genewie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt