Odświeżona Skoda Rapid już od 501 zł miesięcznie

Rozmiar tesktu A A A
-
Odświeżona Skoda Rapid już od 501 zł miesięcznie
Czeski producent wprowadza na nasz rynek nową odsłonę Skoda Rapid. Pozycjonowany pomiędzy miejską Fabią, a kompaktową Skoda Octavia model będzie w swojej najnowszej odsłonie dostępny w cenie od 57 600 zł. Jednak w ramach rozpoczącia sprzedaży wersja Spaceback korzysta z rabatu w wysokości 6 500 zł, a model w nadwoziu sedan 5 500 zł. Stąd cena aktualnie rozpoczyna się od 50 100 zł lub w przypadku zakupu w Kredycie Niskich rat od 501 zł. Oprócz zmienionej i odświeżonej stylistyki klienci mogą oczekiwać nowe bogatsze wyposażenie oraz dostęp do zaawansowanych systemów aktywnego bezpieczeństwa.


Fot. Skoda

Podstawową jednostką w modelu będzie silnik 1.0l TSI o mocy 95 lub 110 KM, która zastępuje 1.2l TSI. Oferta jednostek obejmować będzie jeszcze silniki 1.4l TSI o mocy 125 KM, 1.4l TDI 90 KM lub 1.6l TDI 110 KM. Nowa Skoda Rapid ponadto oferowana jest w czterech wersjach wyposażeniowych do których oferowane są liczne pakiety z dodatkowymi elementami. Do tego klienci nowego Skoda Rapid otrzymują pakiet serwisowy o wartości 2 300 zł na przeglądy – robocizna, oryginalne materiały i części eksploatacyjen zgodne z planem seriwsowym, który można wykorzystać przez pierwsze cztery lata lub 60 000 km.

Fot. Skoda

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-05-11 18:52:54
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Odswiezona-Skoda-Rapid-juz-od-501-zl-miesiecznie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda





© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt