Weekend z ERC na wyspach kanaryjskich

Rozmiar tesktu A A A
-
Weekend z ERC na wyspach kanaryjskich
Pierwsze tego roczne zawody serii ERC odbyły się w poprzedni weekend. Trudne warunki pogodowe przy zmiennej pogodzie powodowały ciągle przetasowania w stawce. Najlepiej podczas pierwszego tego rocznego rajdu poradził sobie Aleksej Łukaniuk w swoim Fordzie Fiesta R5. Na drugiej pozycji podium z minimalną stratą wynoszącą 32.7 sekund, stanął mistrz poprzedniego sezonu Kajetan Kajetanowicz. Korzystając także z Forda Fiesta R5. Ostatnie miejsce na podium zajął Luis Monzon Artiles w swoim Citroen DS3 R5 ze stratą 1 minuty i 18,7 sekund do naszego zawodnika. Na tym jednak nie zakończył się polski akcent poprzedniego weekendu. Pierwsze miejsca w swojej klasyfikacji zdobyli Wojciech Chuchała ( Subrau Impreza WRX STI ) w ERC2 oraz Łukasz Habaj ( Peugeot 208 R2 ) w ERC3. Obaj polscy kierowcy zdobyli wszystkie pierwsze miejsca na każdym z pokonywanym przez siebie odcinku.


Fot. ERC

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-03-15 08:04:24
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/Weekend-z-ERC-na-wyspach-kanaryjskich

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt