Volkswagen z ostatnimi premierami na targach w Poznaniu

Rozmiar tesktu A A A
-
Volkswagen z ostatnimi premierami na targach w Poznaniu
Z Paryża i Genewy do Poznania. Wiele premier, które mogliśmy widzieć za granicą, zawita Polskę podczas największych targów motoryzacyjnych w naszym kraju. Od 10 do 12 kwietnia będzie można odwiedzać targi i przyjrzeć się bliżej samochodom, które za krótki czas pojawią się w salonach. W sumie podczas targów premier będzie miało około 200 nowości - samochody, motocykle oraz akcesoria i części. Na stanowisku niemieckiego producenta będzie można zobaczyć między innymi Golfa oraz Passata w wersji hybrid-plug-in GTE, jak też największy rodzinny model w palecie VW, Sharana.


Fot. Volkswagen

GTE to wprowadzenie napędów hybrydowych hybrid-plug-in w ofertę niemieckiego producenta samochodów. W przypadku Golfa, silnik elektryczny będzie posiadał moc 102 koni mechanicznych, wraz z jednostką benzynową całkowita moc będzie wynosić 204 KM. Dzięki zastosowaniu elektrycznego wsparcia, zatankowany w zaledwie 50 litrów samochód będzie w stanie przejechać nawet do 940 km. Co przekłada się na spalanie na poziomie 1.5l na 100km. W przypadku Passata wyniki ten jest jeszcze bardziej imponujący, mimo większego nadwozia. Także na pełnym zatankowanym baku, który tak jak w Golfie wynosi 50 litrów, samochód jest w stanie przejechać nawet do 1000km. Napęd składa się z tradycyjnej jednostki benzynowej o mocy 156 koni oraz 115 konny silnik elektryczny.

Fot. Volkswagen

Na targach w Poznaniu zobaczymy także nowego Volkswagena Sharana po face liftingu. Modyfikacje nadwozia oraz nowe jednostki napędowe przyczyniły się miedzy innymi do tego, że samochód będzie teraz jeszcze bardziej ekonomiczny. Uzyskana oszczędność w zużyciu paliwa wynosi aż 15%. Także system multimedialny uległ mocnej modyfikacji, dzięki czemu będzie można korzystać jeszcze lepiej z integracji pomiędzy samochodem, a telefonami z sytemem Android lub iOS.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-03-27 22:23:51
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Volkswagen-z-ostatnimi-premierami-na-targach-w-Poznaniu

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt