Subaru i Toyota opracują kolejny wspólny model

Rozmiar tesktu A A A
-
Subaru i Toyota opracują kolejny wspólny model
Dwie japońskie marki po raz kolejny zasiądą do jednego stołu i zaprojektują razem wspólny model. Tym razem nie będzie to jednak kolejny sportowy model jak ostatnio – Toyota GT86, Subrazu BRZ, ale wyżej zawieszony model segmentu C. Współpraca nie zakończy się jednak wyłącznie na wspólnym modelu. Powstać ma wspólna platforma dla przyszłych wyżej zawieszonych modeli dla średnich jak też dużych SUVów. Wspólny projekt obejmie technologię napędu na wszystkie cztery koła marki Subaru oraz rozwiązania w zakresie elektryfikacji Toyoty. Nowy wspólny projekt to kontynuacja zawartej w 2005 roku umowy biznesowej. Toyota i Subaru współpracują już w zakresie badań, rozwoju, produkcji, a nawet sprzedaży. Tak też w stanach zjednoczonych Subaru oferuje model Subaru Crosstrek Plug-in-Hybrid, korzystający z rozwiązań napędu elektrycznego Toyoty.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-06-09 09:30:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Subaru-i-Toyota-opracuja-kolejny-wspolny-model

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt