WRC Hiszpania, Ogier po raz czwarty z rzędu mistrzem

Rozmiar tesktu A A A
-
WRC Hiszpania, Ogier po raz czwarty z rzędu mistrzem
Na dwa wyścig przed zakończeniem sezonu Sebastian Ogier zdobył po raz czwarty z rzędy tytuł mistrza w serii WRC. Nie zaszkodziła tutaj nawet rewelacyjna postawa kierowców koreańskiego zespołu Hyundai podczas weekendowych wyścigów. Na pierwszym miejscu znalazł się Sebastian Ogier ze swoim sportowym Volkswagen Polo R. Trzy kolejne miejsca przypadły kierowcom Hyundai. Dzięki czemu koreański zespół umocnił się na drugiej pozycji w klasyfikacji konstruktorów. Jednak walka o ten tytuł rozstrzygnięta została już dwa tygodnie temu we Francji na korzyść Volkswagena. Do rozstrzygnięcia pozostaje teraz wyłącznie drugie miejsce w rywalizacji. Słaby wynik aktualnie drugiego kierowcy Andreasa Mikkelsena ( nie ukończył wyścigu ), pozwolił na wyrównaniu punktów kierowcy koreańskiego zespołu Thierry Neuville ( trzecie miejsce). Kolejna rywalizacja odbędzie się w Walii już za dwa tygodnie.

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-10-16 22:46:03
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/WRC-Hiszpania--Ogier-po-raz-czwarty-z-rzedu-mistrzem

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt