Elektryczna transformacja w Szczecinie

Rozmiar tesktu A A A
-
Elektryczna transformacja w Szczecinie
Przyszłość motoryzacji należy zarówno do nisko emisyjnych jak też zero emisyjnych pojazdów. Problem zanieczyszczenia i słabej jakości powietrza w miastach można w miarę szybko rozwiązać. Do miasta Szczecin trafiły właśnie dwa nowe elektryczne modele Nissan Leaf. Dzięki temu flota tych aut z logo Nissan powiększyła się do 10 sztuk. W skład wchodzą modele osobowe Nissan Leaf oraz dostawcze Nissan e-NV200 Evalia. Cała flota samochodów elektrycznych w Szczecinie składa się aktualnie z dwunastu samochodów – najwięcej wśród jednostek samorządowy. Jeden z ostatnio dostarczonych modeli Nissan Leaf jest od niedawna użytkowany bezpośrednio przez prezydenta miasta Szczecin, Piotra Krzystka. Dzięki czemu jest on jednym z pierwszych przedstawicieli władz, który zdecydował się przesiąść z tradycyjnego spalinowego auta, do czystego elektrycznego w czasie pełnienia swoich obowiązków służbowych.


Fot. Nissan

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-05-14 07:20:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Elektryczna-transformacja-w-Szczecinie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt