Pioneer z nową niskobudżetowa ofertą radioodtwarzaczy

Rozmiar tesktu A A A
-
Pioneer z nową niskobudżetowa ofertą radioodtwarzaczy
Pioneer w tym roku stawia poprzeczkę wyżej w zakresie systemów audio w samochodach. Japoński producent wprowadził po koniec czerwca 4 radia samochodowe do sprzedaży. Nowości składają się z trzech urządzeń o wielkości 1-DIN oraz jednego 2-DIN. Wraz z wprowadzaniem nowych pozycji na liście sprzedażowej sygnowane logo Pioneer rośnie ich podstawowe wyposażenie. Każde z urządzeń wyposażone jest między innymi w technologię Bluetooth. Stały dostęp do internetu dzięki połączeniu telefonu z radiem umożliwia uruchomienie odtwarzacza internetowego Spotify.


Stawkę w nowościach i zarazem najwyżej pozycjonowane urządzenie w nowej ofercie otwiera model DEX-7800DAB, wyposażony jest on między innymi w technologię Bluetooth. Używanie tego rozwiązania pozwala nie tylko na samo podłączenie telefonu do radia. Dodatkowo dzięki dostępu do internetu z urządzeniem mobilnym, umożliwia uruchomienie wbudowanej do radia aplikacji Spotify. W tym radioodtwarzaczu nie zabraknie także wejścia na płyty CD oraz port USB. Kolejny atrybut urządzenia to obsługa coraz bardziej popularyzującego się formatu plików muzycznych FLAC, który pozwala cieszyć się z czystości dźwięku jak ze studia. Kolejna nowość to niżej pozycjonowany model MVH-X580DAB. Posiada on wszystkie takie same funkcjonalności co wcześniej wspomniany model za wyjątkiem wbudowanego odtwarzacza CD.

Najniżej w stawce nowych modeli jest urządzenie MVH-X580BT, posiada ono wszystkie rozwiązania co drugie ze wspomnianych radioodtwarzaczy za wyjątkiem cyfrowego radia DAB. Jedyne urządzenie 2-DIN to model FH-X730BT. Swoim wyposażeniem pokrywa się w całości z najniższym modelem w nowej ofercie, z tym wyjątkiem że jest większe. Każde ze wspomnianych nowych radioodtwarzaczy posiada 4 porty MOSFET o mocy 50 W. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi oraz połączeniu Bluetooth, nowe urządzenia sprawdzają się także bardzo dobrze jako systemy głośnomówiące. Radiem można zarządzać także poprzez telefon komórkowy dzięki własnej aplikacji ARC ( Advanced Remote Control ) marki Pioneer. Ceny za nowe urządzenia Pionner wyglądają następująca:

DEX-7800DAB: 799 zł
MVH-X580DAB: 749 zł
MVH-X580BT: 599 zł
FH-X730BT: 629 zł
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-08-04 23:30:18
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Czesci-samochodowe/Pioneer-z-nowa-niskobudzetowa-oferta-radioodtwarzaczy

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt