Nissan świętuje kolejne sukcesy na rynku crossoverów

Rozmiar tesktu A A A
-
Nissan świętuje kolejne sukcesy na rynku crossoverów
Japoński producent samochodów ma się z czego cieszyć, co dziesiąty crossover sprzedawany w Polsce jest samochodem z logo Nissan. W rankingu przoduje rzecz jasna Nissan Qashqai, model który na swój sposób rozpoczął ten trend rynkowy. Sprzedaż tego modelu wobec analogicznego okresu czterech pierwszych miesięcy roku urosło aż o 31,1%, co przekłada się na 3 562 samochody. W sumie biorąc pod uwagę pozostałe modele z tego segmentu Nissan może pochwalić się wzrostem sprzedaży 36,4%. NA tym jednak nie koniec dobrych informacji sprzedażowych Nissana. Większy brat Nissan X-Trail bestsellerowego modelu sprzedany został 1311 razy w Polsce w pierwszych czterech miesiącach. Wynik ten oznacza wzrost aż o 130% wobec analogicznego okresu sprzed roku.


Fot. Nissan

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-05-23 10:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nissan-swietuje-kolejne-sukcesy-na-rynku-crossoverow

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt