SEAT dołącza do elektrycznej ewolucji rynku

Rozmiar tesktu A A A
-
SEAT dołącza do elektrycznej ewolucji rynku
Hiszpański producent samochodów SEAT to kolejny producent z grupy Volkswagen, który będzie miał swój elektryczny model. W przypadku tej marki pierwszym w pełni elektrycznym samochodem będzie najmniejszy w ofercie pojazd SEAT Mii. Przedsprzedaż popularnego miejskiego przedstawiciela segmentu A z elektrycznym napędem ruszy już we wrześniu tego roku. Tak jak w pozostałych autach segmentu A z grupy Volkswagen, auto będzie miało zasięg 260 km na jednym doładowaniu dzięki wykorzystaniu pojemnej baterii o pojemności 36.8 kWh. Moc silnika elektrycznego wynosi pokaźne 83 KM. Auto otrzyma lekki lifting.


Fot. SEAT

Do tego auto występować będzie z dużymi 16 calowymi felgami w odcieniu szarego matu. Wewnątrz auto otrzymało nową deskę rozdzielczą, sportowe podgrzewane fotele ja kteż sportową skórzaną kierownicę. Na tym jednak nie koniec elektryzacji oferty hiszpańskiego producenta. Kolejny model w pełni elektryczny, będzie nosił nazwę SEAT el-Born. W ofercie SEAT pojawią się także aktualnie oferowane modele, które otrzymają napęd typu PHEV. Będą to między innymi SEAT Tarraco oraz SEAT Leon. Elektryzacja nie ominie także spółki córki CUPRA, tutaj z napędu typu PHEV korzystać będą takie modele jak CUPRA Formentor czy też CUPRA Leon.

Fot. SEAT

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-06-05 09:30:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/SEAT-dolacza-do-elektrycznej-ewolucji-rynku

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt