Rajd Włoch, Ott Tanak z pierwszą wygraną

Rozmiar tesktu A A A
-
Rajd Włoch, Ott Tanak z pierwszą wygraną
Dla Estońskiego kierowcy Ott Tanak ( 108 pkt. ) była to pierwsza wygrana nie tylko w tym sezonie, ale także całej karierze. Był to dla niego 73 start w ramach WRC. W tym sezonie jak na razie w przeciągu siedmiu wyścigów na pierwszym miejscu na mecie stanęło już pięciu różnych kierowców. Jedynie Sebastian Ogier ( 141 pkt. ), który prowadzi w klasyfikacji generalnej oraz Thierry Neuville ( 123 pkt. ) udało się wygrać dwa razy. Drugie miejsce podczas rajdu Sardynii zajął Latvala, ostatnie miejsce na podium zdobył Thierry Neuville. Aktualnie prowadzący w klasyfikacji francuz Sebastian Ogier zajął 5 miejsce. Dla Toyoty rajd Sardyni można uznać za udane. Wszystkie trzy samochody tego producenta zmieściły się w pierwszej szóstce w klasyfikacji końcowej tego wyścigu. Kolejna runda rajdowych wyścigów świata będzie miała miejsce w Polsce. Rajd rozpocznie się już 29 czerwca i potrwa do 2 lipca.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-06-12 08:40:19
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/Rajd-Wloch--Ott-Tanak-z-pierwsza-wygrana

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt