BMW zaprezentowała w Paryżu koncepcyjnego X2

Rozmiar tesktu A A A
-
BMW zaprezentowała w Paryżu koncepcyjnego X2
Sukces BMW z modelami X6 oraz X4 przeszedł wszystkie oczekiwania producenta oraz znawców rynku. Dlatego też pojawienie się mniejszego brata w tym segmencie, była tylko kwestią czasu. W Paryżu nastąpiła jak na razie premiera koncepcyjnego modelu X2, który w wersji produkcyjnej ma się pojawić na rynku w 2018 roku. Nowy model mimo swoich charakterystycznych elementów nadwozia, jednak bardzo mocno się wyróżnia. Zdecydowanie bardziej sportowy zestrojony z nowymi elementami. Agresywniejszą posturę samochód zawdzięcza głównie dzięki nowemu przedniemu zderzaku oraz bardziej spłaszczony reflektorów LED w charakterystycznym dla BMW wyglądzie. Dużo daje także dyfuzor, z dwiema sportowymi rurami wydechowymi. Samochód w kolejnej odsłonie zobaczymy w Genewie, tak aby finalnie samochód ujrzał światło dzienne podczas targów we Frankfurcie za rok.


Fot. BMW

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-10-02 11:12:18
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/BMW-zaprezentowala-w-Paryzu-koncepcyjnego-X2-

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt