Dni otwarte z modelem Opel Grandland X

Rozmiar tesktu A A A
-
Dni otwarte z modelem Opel Grandland X
Już w ten weekend 2-3 lutego, Opel otwiera salony ze specjalną akcją, która ma na celu wypromować największy aktualnie oferowany wyżej zawieszony model Opel Grandland X. Ponadto tylko w ten weekend będzie można skorzystać ze specjalnej oferty sprawdzenia samochodu nawet przez trzy dni. Więcej szczegółów na ten temat można uzyskać bezpośrednio u dealerów. Klienci biznesowi w ramach programu Opel Drive Plan będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty wypożyczenia długoterminowego w rewelacyjnej cenie od 889 zł netto. Opel Grandland X to aktualnie największy wyżej zawieszony model w ofercie niemieckiego producenta. Samochód mierzy 4,48m długości, dzięki czemu oferuje zarówno dużą przestrzeń jak też dużą ilość miejsca na przewiezienia bagażu. Zakres mocy jednostek zaczyna się od 120 KM aż do 177 KM. Do tego dochodzi jeszcze pełen zakres zaawansowanych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa oraz system pozwalający połączyć się poprzez urządzenie mobile z samochodem z każdego punktu świata.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-02-02 08:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Dni-otwarte-z-modelem-Opel-Grandland-X

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2022 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt