Porsche ulepsza swój długodystansowy model

Rozmiar tesktu A A A
-
Porsche ulepsza swój długodystansowy model
Niemiecki producent samochodów sportowych Porsche opracował i wdrożył szereg poprawek do swojego długodystansowego modelu Porsche 911 RSR. Premiera nowego sportowego modelu Porsche odbyła się podczas Festiwalu Prędkości w Goodwood. Auto, które ma już liczne sukcesy na swoim koncie, otrzymało ulepszoną jednostkę napędową. Silnik typu bokser o pojemności 4.2l dysponuje między innymi mocą 515 KM. Siła jednostki trafia do tylnych kół poprzez sekwencyjną sześciostopniową przekładnię. Dzięki nowemu układzie wydechowemu, auto straciło lekko na wadze, ale co ważniejsze dało miejsca na poprawki aerodynamiczne między innymi dzięki nowemu dyfuzorze. Auto zyskało także nową klatkę, która raz jeszcze poprawić ma bezpieczeństwo modelu zgodnie z wymogami FIA. Pierwszy wyścig zmodernizowanego Porsche 911 RSR planowany jest na wrzesień tego roku. Będzie to na torze Silverstone w Anglii 1 września.


Fot. Porsche

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-07-17 21:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/Porsche-ulepsza-swoj-dlugodystansowy-model

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt