Nie ma silnych na Skodę, Polski rynek należy do tej marki

Rozmiar tesktu A A A
-
Nie ma silnych na Skodę, Polski rynek należy do tej marki
Czeski producent po raz kolejny na pierwszym miejscu, na liście sprzedawanych samochodów na naszym rynku. Dobre połączenie ceny do jakości, świeże modele to gwarant na sukces w Polsce. Te warunki spełnia od lat Skoda, także nie można się dziwić nieprzerwanego pierwszego miejsca w rankingu. Za ostatnie dobre wyniki odpowiedzialne są głównie nowa Octavia, Fabia oraz świeżo wchodząca do sprzedaży Superb. Jeszcze kilka miesięcy i na rynku pojawi się także nowa Skoda Superb w wersji kombi, która swoją premierę będzie miała podczas zbliżających się targów IAA we Frankfurcie.


Fot. Skoda

Pierwszy w rankingu swojego segmentu oraz na liście najlepiej sprzedających się samochodów z logo Skody jest Octavia. Od początku roku na zakup tego pojazdu zdecydowało się 8465 osób. Drugi samochód w rankingu Skody to nowa Fabia. Świeża odsłona bestsellera przekonała i sprzedała się dotychczas w 7065 egzemplarzach. Mimo już większego stażu na rynku jednak nadal popularna pozostała Skoda Rapid. Ten samochód sprzedał się w ilości 2214 sztuk.

Fot. Skoda

Na piątym miejscu ulokował się najmniejszy z samochód w ofercie czeskiego producenta. Dodatkowo sprzedaż tego modelu wzrosła patrząc pod kątem tego samego okresu rok wcześniej. Na Skodę Citigo zdecydowało się w sumie 1505 osób. Od początku roku w rękach polskich odbiorców znalazło się 26 982 samochodów tej marki.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-08-22 21:41:43
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nie-ma-silnych-na-Skode--polski-rynek-nalezy-do-tej-marki

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda





© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt