Nowy Opel Insignia Grand Sport gotowy na zimę

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowy Opel Insignia Grand Sport gotowy na zimę
Najnowsze wcielenie Insignie, które będzie można podziwiać na zbliżających się targach w Genewie po raz pierwszy wyposażone będzie w szereg innowacyjnych rozwiązań na każdą porę także zimową. Podgrzewana kierownica, która jest jednym z tych elementów. Zapewni ciepło w ręce w każdą temperatur i to na dodatek bez rękawiczek co wpływa także pośrednio na bezpieczeństwo podczas jazdy. Ponadto w Opel Insignia Grand Sport znajdą się podgrzewane fotele, nie tylko z przodu ale także z tyło w dwóch zewnętrznych siedziskach. Jednak ta ciepła przyjemność w zimne dni nadal wymaga nagrzanie w samochodzie, a to oznacza wsiadanie do zimnego. Jednak nic bardziej mylnego Opel Insignia Grand Sport będzie posiadać standardowo podgrzewanie postojowe, które będzie można włączyć zdalnie lub za pomocą ustawień w systemie, gdy temperatura wewnątrz samochodu spadnie poniżej wskazanego poziomu.


Fot. Opel

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-01-27 18:04:57
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowy-Opel-Insignia-Grand-Sport-gotowy-na-zime

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt