Audi TT RS Coupe z pakietem mocnych wrażeń

Rozmiar tesktu A A A
-
Audi TT RS Coupe z pakietem mocnych wrażeń
Najmniejszy sportowy model w rodzinie Audi, samochód Audi TT RS Coupe mocniejszy niż się można było tego spodziewać. Wobec pierwszej generacji niemieckie Coupe zdobyło aż o 60 koni więcej. Ponadto producent wydobył z nadwozia nowej odsłony esencje sportu, prezentują dynamiczny i ostry styl. Mimo tego wewnątrz samochodu udało zachować się odpowiedni poziom komfortu, oferując klientom wysokiej jakości i bogate wyposażenie. Takie właśnie będzie nowe Audi TT RS Coupe, które niebawem pojawi się na ulicach.


Fot. Audi

Sercem sportowego Coupe będzie 2.5l turbodoładowany silnik TFSI. Wyposażona w zaledwie pięć cylindrów jednostka generuje moc 400 KM. Jest to aż o 17% lepszy wynik, a więc 60 KM więcej niż Audi TT RS Coupe poprzedniej generacji. W standardzie znajduje się także napęd na cztery koła. Nad odpowiednimi zarządzaniem mocy pieczęć sprawować będzie 7 biegowa automatyczna przekładania S Tronic. Kierowca ponadto może wybierać w trybach jazdy, pozwalając odpowiednio dostroić elementy samochodu do stylu prowadzenia. Dzięki wspaniałym parametrom oraz niedużej wadze ( 1440 kg mniej o 35 kg niż poprzednik ), nowy mały sportowy Audi przyspiesza do 100 km/h w zaledwie 3.7 sekundach. Maksymalna prędkość samochodu wynosi 280 km/h. Mimo mocnych parametrów, średnie spalanie ma się trzymać w normie 8.2l.

Fot. Audi

Komfort to podstawa w każdym modelu niemieckiego producenta, nie ważne jak duży albo mały samochód miałby być. Audi TT RS Coupe już w standardowej wersji posiada bardzo bogate wyposażenie. Na zewnątrz można znaleźć oświetlenie w technologi Matrix OLED, w standardzie znajdują się także 19” felgi, które za dopłatą można wymienić na 20”. Charakterystyczny jest także spoiler, który nie tylko poprawia warunki aerodynamiczne samochodu, ale nadaje nadwoziu dynamiki. Kolejny wyróżniający element w modelu to przedni zderzak z dużymi wlotami powietrza.

Fot. Audi

Wnętrze samochodu skierowane jest ku kierowcy. Przed sobą widzi duży cyfrowy 12,3” wyświetlać, który zastąpił analogową deskę rozdzielczą. To w tym miejscu kierowca znajdzie wysztkie najważniejsze ustawienia samochodu. System nagłośnienia w Audi TT RS Coupe przygotowany został przez firmę Bang & Olufsen, co gwarantuje odtwarzanie muzyki na najwyższym poziomie. Ponadto niemiecki samochód wyposażony został w specjalną półeczkę do bezprzewodowego ładowania telefonu. Mimo nie dużych wymiarów samochodu pojemność bagażnika wynosi 305l.

Fot. Audi

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-10-06 20:28:29
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Audi-TT-RS-Coupe-z-pakietem-mocnych-wrazen

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt