Lexus planuje odświeżyć swojego SUVa Lexus GX

Rozmiar tesktu A A A
-
Lexus planuje odświeżyć swojego SUVa Lexus GX
Druga generacja modelu Lexus GX dostępna, która bazuje na modelu Toyota Land Cruiser, jest na rynku już od 2009 roku. Sześć lat temu w 2013 roku, auto przeszło swój ostatni gruntowny facelifting. Także pod maską auta nic wielkiego się nie zadziało, nadal zobaczymy tam sprawdzoną jednak starą konstrukcję V8 4,6l o mocy 305 KM. Aktualna odsłona tego modelu, nie jest sprzedawana w Europie lecz wyłącznie za Oceanem. Mimo wieku oraz ograniczonego dostępu do rynku światowego, auto cieszy się nadal dużą popularnością. Coraz więcej informacji wskazuje na to, że czeka nas jeszcze w tym roku duża premiera w ofercie Lexusa. Ma nim być nowa odsłona modelu Lexus GX. Według niepotwierdzonych informacji auto ma otrzymać szerszy grill oraz LEDowe światła. Tak aby zunifikować styl tego wyróżniającego się modelu w ofercie Lexusa do pozostałych modeli.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-06-04 16:00:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Lexus-planuje-odswiezyc-swojego-SUVa-Lexus-GX

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt